• rekordný počet vystavovateľov
  • rekordná veľkosť plochy
  • rekordný počet návštevníkov
  • rekordný počet noviniek
  • rekordný počet bilboardov po celom Slovensku
  • rekordný rozsah reklamy v SR a ČR
  • ... aj o tom bude Aquatherm Nitra 2017, viac o všetkých novinkách nájdete v Newsletteri č. 1 

Dátum uzávierky prihlášok sa blíži

Už tradične bude uzávierka prihlášok 31. októbra 2016. Firmám prihláseným do tohoto termínu uzávierky garantujeme najväčší výber výstavnej plochy pre umiestnenie svojich expozícií. Samozrejme sme pripravený sa s každým záujemcom o účasť stretnúť osobne a zodpovedať otázky ohľadom voľných plôch, cien, sprievodného programu a ďalších požiadaviek a prediskutovať možnosti optimálneho riešenia. Prihláškové materiály sú pre Vás pripravené taktiež na stiahnutie na webových stránkach veľtrhu.

A aká je aktuálna situácia prípravy veľtrhu ? Čo sme si predsavzali to platí. Drvivá väčšina lídrov z oboru TZB prijala účasť a Aquatherm Nitra bude najväčšou akciou v obore v histórii. A naviac so všetkými novinkami ( súťaž pre návštevníkov o osobný automobil, krytý vstup halou F s priestorom pre registráciu návštevníkov, QR kódy na výrobkoch, aplikácia pre návštevníkov zdarma, bilboardy v každom meste na Slovensku atď. ) Halu M3 plánujeme venovať vzduchotechnike a klimatizácii a v týchto dňoch vedieme intenzívne osobné jednania so záujemcami.

80% OBSADENOSŤ VÝSTAVNEJ PLOCHY! To je aktuálna situácia štrnásť dní pred uzávierkou. Návštevníci sa už dnes môžu tešiť na to najlepšie čo obor TZB ponúka ako pre profesionálov, tak aj pre laickú verejnosť. Už dnes môžete vidieť na titulnej strane webových stránok veľtrhu zoznam vystavovateľov v podobe firemných log jednotlivých spoločností. V prípade záujmu o podrobné informácie Vašej prípadnej účasti, nás prosím kontaktuje e-mailom : aquatherm-nitra@mdlexpo.cz alebo telefonicky +421 948 955 721. 

Aquatherm Nitra gratuluje 

V dňoch 22. – 25. 5. 2016 sa v dánskom meste Aalborg uskutočnil 12. svetový kongres CLIMA 2016, organizovaný Európskou federáciou združení v oblasti vykurovania, vetrania a klimatizácie – REHVA. Prof. Ing. Dušan Petráš, PhD., EUR ING, predseda Slovenskej spoločnosti pre techniku prostredia, prezident Zväzu slovenských vedeckotechnických spoločností bol ocenený najvyšším vyznamenaním Európskej federácie – Zlatá medaila REHVA za celoživotný prínos pre REHVA a prínos pre rozvoj vedy a techniky v oblasti technických zariadení budov. Ocenenie mu počas Valného zhromaždenia odovzdal prezident Európskej federácie REHVA prof. Ing. Karel Kabele, PhD.

Hlavný partner veľtrhu:

Odborný partner veľtrhu:

Partneri veľtrhu:

MDL Expo s.r.o.
Šmeralova 31,170 00 Praha 7, CZ 
e-mail: aquatherm-nitra@mdlexpo.cz, www.aquatherm-praha.com, www.aquatherm-nitra.com

Ak si želáte odhlásiť z odoberania newslettera, môžete tak urobiť odhlásením.
2016 © Aquatherm Nitra