Přijďte si vyzkoušet svět virtuální reality na vlastní kůži.

Dátum: 18.12.2018
obrázok
Umožníme Vám, přímo na našem stánku, navštívit objekt se systémem centrálního větrání s možností provedení servisních prací na nástřešní jednotce DUPLEX MultiEco-N. Na závěr pobytu ve virtuálním světě si můžete vyzkoušet volný pád z lávky umístěné na střeše objektu.

Společnost ATREA již 25 let vyrábí a dodává vzduchotechnická zařízení s rekuperací tepla. Mezi hlavní produkty patří větrací jednotky s rekuperací tepla Duplex, které jsou vhodné pro všechny aplikace v průmyslových a občanských stavbách. Kompletní systémy pro větrání (velko) kuchyní jsou v současné době provozovány v tisících kuchyňských provozech v České republice, Slovensku, Maďarsku nebo Rusku. Každý rok instalujeme více jak 50 větracích a klimatizačních stropů SKV nebo TPV. Pro nízkoenergetické a pasivní domy dodáváme kompletní systém větrání, vytápění a chlazení, vše v jednom bez nutnosti kombinování různých výrobců a systémů.  

Na veletrhu AQUATHERM 2018 v Praze získala nejvyšší ocenění v podobě Zlaté medaile naše patentovaná jednotka DUPLEX 850 Inter pro větrání školních tříd. Odborná porota vybírala z více jak dvaceti přihlášených exponátů a jedinou Zlatou medaili z oboru větrání a rekuperace získala naše větrací jednotka DUPLEX Inter. Jednotky splňují striktní požadavky na úroveň hluku, zároveň nepotřebují složitě rozvody potrubí a odvod kondenzátu.

Nejvyšší ocenění GRAND PRIX na veletrhu FOR GASTRO A HOTEL v kategorii Technologie a vybavení získal Větrací a klimatizační strop TPV, určený pro (velko)kuchyňské provozy. Porota udělila ocenění zejména pro implementaci moderních technologií, mezi které patří úsporné LED osvětlení, systém likvidace zápachu z vaření pomocí UV-C filtrace nebo nová konstrukce odlučovačů tukových částic.

Velmi nízká hlučnost zařízení byl hlavní požadavek při vývoji nástřešních větracích jednotek modelové řady DUPLEX Silent, určených pro systémy centrálního větrání bytových domů. Unikátní konstrukce napojení potrubí nevyžaduje rozvody potrubí po střeše, vše se odehrává uvnitř objektu. Systém je co nejvíce chráněn proti vnějším klimatickým vlivům a vyznačuje se dlouhou životností. Pro samotnou regulaci průtoku vzduchu do jednotlivých bytů můžete zvolit buď EASY boxy se základní regulací nebo sofistikovanější řešení pomocí SMART boxů.

Mezi novinky určitě patří ucelená řada větracích jednotek DUPLEX Roto s rotačními rekuperačními výměníky.

I nadále pro Vás připravujeme nové verze návrhového programu, který doplňujeme o nové výrobky a optimalizujeme pro co nejjednodušší ovládání. Platnou verzi se stáhnete zdarma na našich stránkách www.atrea.sk.

Tým ATREA Vás zve do haly M3 na stánek 316