Dostupné a prostorově úsporné vytápění za rozumné peníze

Dátum: 18.1.2019
obrázok
Společnost Kotrbatý V.M.Z. spol. s r.o. se zabývá průmyslovým vytápěním, zejména pak výrobou sálavých panelů pro vytápění průmyslových hal, ale i menších objektů, jako jsou garáže, dílny, showroomy a další.

Společnost Kotrbatý V.M.Z. spol. s r.o. se zabývá průmyslovým vytápěním, zejména pak výrobou sálavých panelů pro vytápění průmyslových hal, ale i menších objektů, jako jsou garáže, dílny, showroomy a další.

Na veletrhu Aquatherm Nitra společnost představí svou novinku – vodní sálavý panel KSP to go®, která je řešením pro montážní firmy i jednotlivce, kteří potřebují rychle dostupné prostorově úsporné vytápění za rozumné peníze.

  • KSP to go® je možné instalovat do novostaveb i rekonstrukcí
  • KSP to go® se instaluje jako stavebnice s minimem nářadí a dalšího vybavení
  • KSP to go® využívá teplou vodu, takže je možné ho zapojit i do stávající otopné soustavy
  • KSP to go® zvládne to každý topenář nebo instalatér

U malých místností se běžně stává, že otopné těleso je směrem do místnosti zastíněné například skříní, regálem nebo ponkem a pak neposkytuje takový výkon, jaký by mělo. V těchto případech lze s výhodou využít sálavých panelů instalovaných pod strop místnosti a např. pouze tam, kde je skutečně potřebujeme. V případě kolize s umístěním stávajícího osvětlení je možné sálavý panel snadno vybavit naklapávacím liniovým LED osvětlením a vyřešit dvě funkce společně.

Zavěšení panelu lze řešit různými způsoby, například uzlovým řetízkem nebo různými lankovými systémy. Hmotnost panelu je díky použití hliníku nízká, a tak lze sálavý panel KSP to go® namontovat téměř na jakýkoli strop.

https://www.youtube.com/watch?v=XN35WzQBjqs (Ideálně okno Youtube)

Zároveň se jedná o stavebnicové řešení, kdy je možné jednotlivé panely KSP to go® skládat do pasů a rozšířit si tak otopnou plochu pro rovnoměrnou dodávku tepla na celý vytápěný prostor. Pro připojení k otopné soustavě jsou dodávány pružné vlnovcové hadice DN16, délky 30 cm, se kterými se snadno napojíte na potrubí z jakéhokoli materiálu.

Potřebujete-li praktický, účinný a spolehlivý systém vytápění, KSP to go® je tu právě pro Vás. Zárukou funkčnosti jsou dlouholeté zkušenosti a spousta spokojených zákazníků. Důkazem může být i rozšířená záruka 10 let, kterou na sálavé panely poskytujeme.

Navštívte našu expozícii na veľtrhu – hala M3, stánok č. 337.

Viac informácií je o spoločnosti k dispozícii na www.kotrbaty.cz