Bez přerušení už 28 let!

Dátum: 17.3.2022
Největší přehlídka technického zařízení budov v České republice od 19. do 22. 4. 2022. Těšíme se na Vás !

AQUATHERM PRAHA NEPŘERUŠÍ TRADICI UŽ DVACETI OSMI LET KONÁNÍ

KDY když ne teď, KDE když ne na veletrhu, takže co návštěvníci uvidí a uslyší na Aquathermu Praha?

Energetická soběstačnost ČR a válka na Ukrajině: Energetické fórum Aquatherm Praha 2022
Jak válka na Ukrajině změní pohled na plyn a soběstačnost v energetice? Vrátí se do hry uhlí? Co to udělá s trhem emisních povolenek? Půjde se vůbec v energetice spoléhat na trh? Tyto a další otázky probereme s našimi exkluzivními hosty... více ZDE.

V rámci celého celého doprovodného programu se zaměříme na aktuální témata, jako jsou ceny energií, co pro obor TZB znamená Green Deal, jak na udržitelné a úsporné bydlení, co udělat pro podporu učňovský a středních odborných škol, jak aktuálně probíhá výměna kotlů. To a mnohem více během čtyř dnů ve čtyřech sálech ... vice ZDE.

Kdo plánujete stavbu, rekonstrukci či inovace ve svých domovech, zarezervujte si 19. až 22. duben 2022 pro návštěvu veletrhu. Zateplení, novostavby, výměna kotlů a kamen, tepelná čerpadla, solární systémy, fotovoltaika, rekuperace, dešťová a odpadní voda, zelené střechy… Tomu všemu se budeme věnovat nejen prostřednictvím prezentace na expozicích vystavovatelů, ale i v rámci doprovodné konference a poradenství u našich partnerů.

24. ročník, 8 oborů, 150+ vystavovatelů, to bude Aquatherm Praha 2022

Zaregistrujte se ke vstupu na veletrh a získejte vstupenku zdarma ZDE. Tato vstupenka není časově omezená a platí tak po celou dobu konání veletrhu. Těšíme se na viděnou.

Seznam vystavovatelů a mnoho dalších informací najdete na www.aquatherm-praha.com.