INOVUJ NEBO ZEMŘI

Dátum: 30.1.2014
obrázok
„Inovuj nebo zemři“ – bylo, je a bude mottem společnosti JAGA N.V. – výrobce a prodejce designových otopných těles s mnohaletou tradicí. Současně je také názvem nové knihy, jejímž autorem je majitel společnosti JAGA N.V. pan Jan Joseph Kriekels.

Častokráte skloňované slovo inovace, je jedním z hlavních motorů společnosti JAGA N.V. Za více než 50 let svého působení na světovém trhu se Jaga snaží ukázat, že věci se dají dělat jinak, ne však tak, že se musí dělat jinak!

Důkazem toho jsou otopná tělesa, která svým zpracováním jak po technologické a estetické stránce, tak s ohledem na životní prostředí a potřeby a přání zákazníka, nacházejí uplatnění v jakémkoli interiéru.

Díky ultra vodivému výměníku tepla Low – H2O, inteligentnímu systému DBE je JAGA N.V. schopna nabídnout řešení pro teplotní spád 35°/ 30° -  ideální v kombinaci s nejmodernějšími teplotními systémy pracujících právě při nízkých teplotách.  Již klasickými představiteli jsou tělesa STRADA, LINEA PLUS, TEMPO, KNOCKONWOOD (těleso s dřevěným krytem), dále pak dekorační tělesa v čele s legendární IGUANOU, či například tělesa HEATWAVE, MOON, CROSSROADS, TWINE, nebo dynamické vertikální těleso VERTIGA. Z nabídky podlahových těles jsou to tělesa MINI CANAL DBE, QUATRO CANAL, MICRO CANAL (nejmenší těleso s vysokým výkonem svého druhu) a mnohá další.  Širokou produktovou řadu doplňuje pestrá nabídka mřížek a dalších volitelných příslušenství. 

Novinkou pro letošní rok je těleso FREEDOM, které ve svém kompaktním a elegantním designu kombinuje vytápění a chlazení. 

Těleso FREEDOM, jakožto i vybrané modely lze shlédnout osobně v našem výstavním stánku č.123, hala M1, nebo na našich internetových stránkách www.jagacz.com

Těšíme se s Vámi na viděnou

Team Jaga