Pozvání na expozici SOKRA-Haier

Dátum: 4.1.2017
obrázok
V rámci naší expozice budou vystaveny novinky z oblasti chladivových klimatizačních systémů Haier typu split, multisplit a VRF včetně absolutní novinky -sloupové klimatizační jednotky v designovém provedení.

             

Rádi bychom Vás pozvali na návštěvu naší expozice v rámci mezinárodního odborného veletrhu Aquatherm Nitra 2017 v hale M3, stánek č. 314. Níže naleznete přehled nejzajímavějších exponátů. Pro více informací nás neváhejte navštívit!

V rámci naší expozice budou vystaveny novinky z oblasti chladivových klimatizačních systémů Haier typu split, multisplit a VRF včetně absolutní novinky -sloupové klimatizační jednotky v designovém provedení.  Zařízení je možné ovládat z jakéhokoliv místa na světě, pomocí chytrého telefonu (iOS / Android). Součástí expozice bude také představení kompletní produktové řady nových jednotek s chladivem R32, v čele s inteligentní jednotkou Dawn (A+++ / A+++), která zahrnuje i komerční multisplit systémy s výkonem do 10 kW v jednom systému. Mimo tato nová zařízení naleznete na našem stánku ověřené a velmi žádané klimatizačních jednotky Haier, které budete mít možnost vyzkoušet v plném provozu. Pro odbornou veřejnost jsme také přichystali ukázku venkovní jednotky velmi úspěšného VRF systému společnosti HAIER, označeného jako MRVIII-S, který bude umístěn na unikátní konstrukci pro ploché střechy, která je také součástí nabídky naší společnosti.

        

Druhá, neméně důležitá část naší expozice, bude věnována odlišnému portfoliu naší společnosti a to sorpčním jednotkám pro chlazení a vytápění. Jako hlavním mottem bude recyklace „odpadního“ tepla pro výrobu chladu v absorpčních jednotkách, kde je naše společnost již od roku 2003 velmi důležitým partnerem na trhu v ČR a SR s celkovým instalovaným počtem 31 ks jednotek ve 25 projektech, o celkovém chladicím výkonu 29 MW v ČR a SR. Součástí nabídky jsou stále více populární absorpční tepelná čerpadla, která pomocí tepelné energie umožňují využití nízkoteplotního zdroje pro výrobu topné vody až do teploty +95°C.

Součástí naší komplexní nabídky produktů jsou i další nezbytné komponenty pro fungování celého technologického celku jako jsou chladicí věže a adiabatické chladiče. Pro možnosti aplikace a řešení pro Vás budou připraveni naši odborníci.